inteligentnie
steruj
urządzeniami
w twoim domu
WiFi 4SOC 4USB / WiFi 4SOC SCHUKO 4USB
WiFi SOC S / WiFi SOC SCHUKO S
switch

Inteligentne gniazda i przedłużacze WiFi SOC.

Seria inteligentnych gniazd WiFi SOC dostępna w wersjach z pojedynczym gniazdem i jako przedłużacz 4-gniazdowy wyposażony dodatkowo w 4 ładujące porty USB. Wszystkie odmiany są również dostępne w wersji SCHUKO. Posiadają podświetlenie - kontrolki włączenia, funkcje typu TIMER, odliczanie czasu. Wersje jednogniazdowe dysponują dodatkową funkcją monitorowania zużycia energii. Możliwość sterowania manualnego lub zdalnie, za pomocą smartfonu, tabletu, iPada itp., za pośrednictwem aplikacji Tuya lub Smart life.

model 3D
QR
wifi

Zamień swoje zwykłe
urządzenia w inteligentne

Przemyślane podłączenie innych urządzeń domowych do gniazdek pozwoli na inteligentnie ich sterowanie. Na przykład możesz zmienić swoją lampę w inteligentne oświetlenie. Możesz sterować ogrzewaniem, telewizorem, wentylatorami itp. Wybór należy do Twojej wyobraźni. Nie musisz instalować skomplikowanego systemu, zmieniać instalacji elektrycznej, wystarczy sieć WiFi i smartfon.

mobil

Wygodne sterowanie manualne
lub zdalne

Przemyślana konstrukcja gniazd zapewnia łatwą obsługę manualną za pomocą przycisków lub zdalną za pomocą aplikacji smartfonu. Współpraca z asystentami głosowymi Alexa i Google Home umożliwia sterowanie prostymi komendami głosowymi.

hodiny

Zautomatyzuj kontrolę
nad swoimi urządzeniami

Wbudowany w aplikację harmonogram umożliwia indywidualne zaprogramowanie dni i godzin włączenia i wyłączenia. Można także skorzystać z funkcji TIMER i ustawić odliczanie do włączenia lub wyłączenia. Możesz automatycznie sterować oświetleniem o wybranej porze, lub określić, po jakim czasie np. telewizor ma się wyłączyć. Opcje zależą tylko od Twojej wyobraźni.

flek
prase

Monitoruj zużycie energii

Możesz na bieżąco kontrolować zużycie energii podłączonych urządzeń. Wszystkie pojedyncze gniazda mają taką możliwość. Dzięki temu możesz zoptymalizować okresy działania twojego urządzenia i jego stanów tzw. czuwania. Dzięki temu możesz ograniczyć wydatki za energię elektryczną.

mobil

Skorzystaj ze zdalnego sterowania
swoimi urządzeniami

Możesz łatwo sterować wszystkimi podłączonymi urządzeniami za pomocą aplikacji mobilnej, z domu lub z odległego miejsca np. będąc na wakacjach. Dzięki temu sprawdzisz stan urządzenia, zmienisz harmonogram lub możesz włączyć ogrzewanie lub klimatyzację przed powrotem do domu. Dodatkowo, możesz przyznać uprawnienia innym użytkownikom – dzięki temu również członkowie twojej rodziny mogą sterować tymi urządzeniami.

flek
mikrofon

Kontroluj swój dom
wygodnie

Nasze inteligentne wyłaczniki typu SMART Wi-Fi współpracują z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Asystentem Google. Pozwala to na wygodne sterowanie za pomocą prostych poleceń głosowych. Dzięki Amazon Echo i Google Home możesz łatwo dodać nasze produkty do swojej rodziny wraz z produktami innych firm.

clovek

Przetestuj inne funkcje

W aplikacji można ustawić wiele innych funkcji, takich jak parowanie wielu produktów w jedną grupę, tworzenie indywidualnych harmonogramów, programowanie automatycznych funkcji np. zmiany stanu w zależności od pogody, pory dnia, zmiany lokalizacji użytkownika itp.).

Komunikacja
Sieć
WiFi
Standard sieci
IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Łączność
Wspierany system operacyjny
Android, iOS
Asystent głosowy
Google Assistant, Amazon Alexa
Zasilanie
sieciowe
Język aplikacji
polski, angielski, czeski, słowacki
Wspólne cechy
Napięcie, czestotliwość
220-240V 50/60Hz
Funkcje
Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, sterowanie głosowe
Własności WiFi 4SOC 4USB / WiFi 4SOC SCHUKO 4USB
Maksymalne obciążenie, prąd
2400W/10A
Maksymalny prąd USB
4x1A
Wtyk zasilający
Wtyczka typu E/F (Uni-SCHUKO)
Typ i ilość gniazd zasilających
4x gniazdo typu E
Typ i ilość gniazd zasilających (SCHUKO)
4x gniazdo typu F (SCHUKO)
Ilość gniazd USB
4x USB-A
Standard
USB 2.0
Długość przewodu
1,8m
Własności WiFi SOC S / WiFi SOC SCHUKO S
Maksymalne obciążenie, prąd
3500W/16A
Wtyk zasilający
Wtyczka typu E/F (Uni-SCHUKO)
Typ gniazda zasilającego
gniazdo typu E
Typ złącza żeńskiego (SCHUKO)
gniazdo typu F (SCHUKO)
Funkcje
Monitorowanie zużycia energii elektrycznej
Nasze produkty dostępne tylko w najlepszych hurtowniach, sklepach elektrycznych i internetowych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się dokładnie, gdzie kupić – zapytaj tutaj:
KONTAKTY