Inteligentne kamery
monitoruj swój
dom z dowolnego
miejsca
WiFi CAM WS1
cam ws1

Inteligentna zewnętrzna kamera IP66 WiFi CAM WS1. Posiada wbudowany głośnik i mikrofon, obiektyw 2MPix o rozdzielczości Full HD 1080p, kąt widzenia 90 °, widzenie nocne w podczerwieni do 30m, doświetlenie LED, dodatkową antenę WiFi, czujnik ruchu, przeguby regulacji położenia, port sieciowy, gniazdo kart MicroSD max 128 GB. Kamera łączy się przez sieć WiFi, co umożliwia jej zdalne sterowanie, monitoring oraz kontrolę za pomocą smartfonu, tabletu, iPada itp., z zainstalowaną aplikacją Tuya lub Smart life.

model 3D
QR
fullHD

Monitoruj swoje przestrzenie
w wysokiej rozdzielczości

W dzień i w nocy, wysokiej jakości obraz zapewnia obiektyw 90° o rozdzielczości Full HD 1080p. Kamerę można również ręcznie obracać o 360° w poziomie i 80° w pionie. Wysokiej jakości zdalną transmisję bezprzewodową zapewnia zewnętrzna antena, która jest częścią zestawu. Wszystko w wodoodpornej konstrukcji IP66.

mobil

Miej oko na wszystko,
co dzieje się w Twoim otoczeniu

Możesz śledzić bieżące wydarzenia wokół domu lub nagrania za pomocą smartfonu, tabletu i podobnych urządzeń, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wakacjach w odległym miejscu. Korzystając z dwukierunkowego systemu audio, możesz także komunikować się zdalnie z domownikami lub nasłuchiwać otoczenie. W aplikacji możesz tworzyć zdjęcia lub nagrywać filmy, które można łatwo odtworzyć w telefonie.

mesic

Ciemność nie będzie już
dla Ciebie przeszkodą

Światło podczerwone o zasięgu do 30 m zapewni Ci doskonały przegląd tego, co dzieje się po zmroku. Nie musisz ręcznie włączać trybu nocnego, włącza się on automatycznie przy słabym oświetleniu. Dodatkowo kamera wspomaga się doświetleniem dzięki zastosowanym diodom LED SMD, które aktywują się po wykryciu ruchu.

flek
zamek

Zabezpiecz swój
dom i własność

W aplikacji możesz również otrzymywać powiadomienia, w tym zdjęcia 1080p, w przypadku wykrycia ruchu w pobliżu kamery. Wszystko możesz rejestrować na karcie microSD o pojemności do 128 GB lub do zasobów w chmurze.

kladivo

Koniec ze skomplikowanym
montażem

Przygotowanie i prowadzenie kabli nie już problemem. W opakowaniu znajduje się zasilacz, którego przewód zakończony jest złączem micro USB. Komunikacja odbywa się poprzez WiFi w standardzie b/g/n. Montaż możliwy jest zarówno na ścianie lub suficie.

flek
clovek

Przetestuj inne funkcje

W aplikacji można ustawić wiele innych funkcji, takich jak przypisywanie kamer do danego otoczenia, nadawanie uprawnień innym osobom, nagrywanie według harmonogramu i wiele więcej.

Komunikacja
Sieć
WiFi
Standard sieci
IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Łączność
Wspierany system operacyjny
Android, iOS
Zasilanie
zasilacz (w komplecie)
Języki aplikacji
polski, angielski, czeski, słowacki
Własności
Użytkowanie
wnętrzowe i zewnętrzne (IP66)
Rotacja obiektywu
nie
Oświetlenie LED
tak
Widoczność w nocy
tak
Głowica
regulowana ręcznie
Funkcje
detekcja ruchu, wbudowany mikrofon i głośnik, wysyłanie powiadomień, zapisywanie na kartę microSD, platforma chmurowa, śledzenie ruchu
Video
Rozdzielczość
1920 × 1080 px
Max. odległość widzenia nocnego
30 m
Kąt widzenia
90°
Typ czujnika
CMOS
Kompresja wideo
H.264
Wejścia/wyjścia
Gniazda
RJ-45 LAN, MicroSD slot, WiFi
Slot karty pamięci
MicroSD
Mak. pojemność karty pamięci
128 GB
Nasze produkty dostępne tylko w najlepszych hurtowniach, sklepach elektrycznych i internetowych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się dokładnie, gdzie kupić – zapytaj tutaj:
KONTAKTY