Inteligentne kamery
monitoruj swój
dom z dowolnego
miejsca
WiFi CAM DM1
cam DM1

Inteligentna wnętrzowa kamera obrotowa WiFi CAM DM1. Posiada wbudowany głośnik i mikrofon, obiektyw 2MPix o rozdzielczości Full HD 1080p, szeroki kąt widzenia i obrotową głowicę 360 °, widzenie nocne w podczerwieni do 15 m, czujnik ruchu, śledzenie poruszających się osób, port sieciowy, gniazdo kart pamięci MicroSD max 128 GB. Kamera łączy się przez sieć WiFi, co umożliwia jej zdalne sterowanie, monitoring oraz kontrolę za pomocą smartfonu, tabletu, iPada itp., z zainstalowaną aplikacją Tuya lub Smart life.

model 3D
QR
fullHD

w wysokiej rozdzielczości

W dzień i w nocy, wysokiej jakości obraz zapewnia obiektyw 90° o rozdzielczości Full HD 1080p. Kamerą można również sterować i obracać w aplikacji o 170° w poziomie i 30° w pionie.

mobil

Miej oko na wszystko,
co dzieje się w Twoim domu

Możesz śledzić bieżące wydarzenia w domu lub nagrania za pomocą smartfonu, tabletu i podobnych urządzeń, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wakacjach w odległym miejscu. Korzystając z dwukierunkowego systemu audio, możesz także komunikować się zdalnie z domownikami. W aplikacji możesz tworzyć zdjęcia lub nagrywać filmy, które można łatwo odtworzyć np. w telefonie.

mesic

Ciemność nie będzie
już dla Ciebie przeszkodą

Światło podczerwone o zasięgu do 15 m zapewni Ci doskonały przegląd tego, co dzieje się po zmroku. Nie musisz ręcznie włączać trybu nocnego, włącza się on automatycznie, gdy jest mało światła.

flek
zamek

Zabezpiecz swój dom
i domowników

Dzięki automatycznemu obracaniu się kamery za poruszającym się obiektem niczego nie przegapisz. W aplikacji możesz również otrzymywać powiadomienia, w tym zdjęcia 1080p, w przypadku wykrycia ruchu w pobliżu kamery. Wszystko możesz rejestrować na karcie microSD o pojemności do 128 GB lub do zasobów w chmurze.

kladivo

Koniec ze skomplikowanym
montażem

Przygotowanie i prowadzenie kabli nie już problemem. W opakowaniu znajduje się zasilacz, którego przewód zakończony jest złączem micro USB. Komunikacja odbywa się poprzez WiFi w standardzie b/g/n. Montaż możliwy jest zarówno na ścianie lub suficie, albo zwyczajnie stawiając kamerę na meblach.

flek
clovek

Przetestuj inne funkcje

W aplikacji można ustawić wiele innych funkcji, takich jak przypisywanie kamer do danego pomieszczenia, tworzenie indywidualnych harmonogramów nagrań, nadawanie uprawnień członkom swojej rodziny.

Komunikacja
Sieć
WiFi
Standard sieci
IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Łączność
Wspierany system operacyjny
Android, iOS
Zasilanie
zasilacz (w komplecie)
Języki aplikacji
polski, angielski, czeski, słowacki
Własności
Użytkowanie
wnętrzowa
Rotacja obiektywu
tak
Widoczność w nocy
tak
Głowica
obrotowa
Funkcje
detekcja ruchu, wbudowany mikrofon i głośnik, wysyłanie powiadomień, zapisywanie na kartę microSD, platforma chmurowa, śledzenie ruchu
Video
Rozdzielczość
1920 × 1080 px
Max. odległość widzenia nocnego
15 m
Kąt widzenia
90°
Typ czujnika
CMOS
Kompresja wideo
H.264
Wejścia/wyjścia
Gniazda
RJ-45 LAN, MicroSD slot, WiFi
Slot karty pamięci
MicroSD
Max. pojemność karty pamięci
128 GB
Nasze produkty dostępne tylko w najlepszych hurtowniach, sklepach elektrycznych i internetowych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się dokładnie, gdzie kupić – zapytaj tutaj:
KONTAKTY