świeci
inteligentnie
i energooszczędnie
WiFi LED A60 E27 10W RGB
bulb

Inteligentna lampa LED A60 RGB E27
o strumieniu świetlnym 900lm i mocy 10W (90lm/W).

Lampa działa w sieci WiFi. Posiada możliwość zdalnego sterowania za pomocą smartfonu, tabletu, iPada itp., z wykorzystaniem aplikacji Tuya lub Smart life.

color change

Stwórz atmosferę
dostosowaną do Twojego nastroju

Dzięki kombinacjom 16-milionów kolorów można uzyskać dowolny kolor świecenia. Lampę można również przyciemnić lub rozjaśnić. Jednym kliknięciem można także włączać poszczególne sceny, których styl i czas użytkowania można edytować i zmieniać.

bulb

Dostosuj
jasność i odcień światła
do swoich potrzeb

Możliwość dowolnego ustawienia temperatury barwowej od bieli ciepłej do zimnej, ściemniania, czy rozjaśniania. Dostępne są również gotowe sceny (np. czytanie, praca, noc), w których w łatwy sposób można stworzyć atmosferę pracy lub relaksu.

hodiny

Ustaw, kiedy światło w Twoim domu
ma się włączyć lub wyłączyć

Możesz skonfigurować swój własny harmonogram, dzięki któremu lampa automatycznie włączy się lub wyłączy w określonych dniach i godzinach. Dostępny jest także minutnik, który umożliwia ustawienie czasu, po którym lampa automatycznie wyłączy się.

flek
noty

Zmień kolor światła
zgodnie z ulubioną muzyką

Stwórz kolorową scenę pasującą do rytmu Twojej muzyki. Aplikacja może współpracować z mikrofonem Twojego telefonu, uzyskując w ten sposób idealne połączenie z Twoją muzyką.

mobil

Zdalne sterowanie

Twoją lampę lub grupę utworzonych lamp LED możesz sterować zarówno z domu, jak i zdalnie, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czy na wakacjach w odległych krajach.
Możesz także przyznać uprawnienia innym osobom, którzy także będą mogli sterować tymi lampami.

flek
mikrofon

Kontroluj swój dom wygodnie

Nasze lampy LED SMART Wi-Fi współpracują z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Asystentem Google. Pozwala to na wygodne sterowanie za pomocą prostych poleceń głosowych. Dzięki Amazon Echo i Google Home możesz łatwo dodać nasze produkty do swojej rodziny wraz z produktami innych firm.

clovek

Przetestuj inne funkcje

Aplikacja umożliwia stosowanie wiele innych funkcji, takich jak parowanie wielu lamp w jedną grupę, wybór różnych harmonogramów, scen i ich edycja, tworzenie automatycznych funkcji (np. automatyczne włączenie przy zbliżaniu się do ustalonej lokalizacji np. strefa wokół domu, reakcja na zmiany temperatury zewnętrznej, reakcja na zmiany stanu innych urządzeń SMART WiFi)

Komunikacja
Sieć
WiFi
Standard sieci
IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Łączność
Wspierany system operacyjny
Android, iOS
Asystent głosowy
Google Assistant, Amazon Alexa
Zasilanie
sieciowe
Języki aplikacji
polski, angielski, czeski, słowacki
Własności
Napięcie, częstotliwość
220-240V 50/60Hz
Moc
10W
Strumień świetlny
900lm
Temperatura barwowa:
2700-6000K
Podstawowe funkcje
Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, sterowanie głosowe, ustawienie temperatury barwowej bieli i zmiany koloru świecenia, ściemnianie
Nasze produkty dostępne tylko w najlepszych hurtowniach, sklepach elektrycznych i internetowych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się dokładnie, gdzie kupić – zapytaj tutaj:
KONTAKTY